Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis

Įgyvendinamo projekto „Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II“ veikla – mokymai mokytojams


 Lapkričio 27 ir 28 d. vyko Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro ir partnerės Kalvarijos savivaldybės administracijos įgyvendinamo projekto „Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 veikla - tęstiniai mokymai „Socialinė ir emocinė vaiko būsena šeimoje ir įstaigoje" Kalvarijos savivaldybės švietimo įstaigų mokytojams ir švietimo pagalbos specialistams.

 Mokytojo profesija yra viena labiausiai susijusių profesijų su streso valdymu. Šiandien mokytojai susiduria su daugybe jiems keliamų iššūkių, uždavinių, todėl išmokti valdyti stresą, gebėti kūrybiškai mokyti savo mokinius, turėti įtakos mokinių emociniam raštingumui bei jų destruktyvaus elgesio sumažinimui, ypatingai aktualu ir naudinga.

 30 mokytojų numatyta 10 paskaitų skirtingomis temomis: Stresas ir dėmesingumas, Kaip išjungti autopilotines reakcijas, Mintys ir stresas, Emocijų pažinimas ir pripažinimas, Dėmesingas bendravimas su mokiniu, Rūpinimasis savimi ir kt. Programa sukurta Masačiuseto universitete, jos veiksmingumas patvirtintas moksliniais tyrimais ir sėkmingai taikomas JAV, Jungtinėje karalystėje, Vokietijoje ir daugelyje kitų šalių.

 Mokymus veda psichologė, mentorystės ekspertė, naudingų įpročių trenerė Egidija Talalienė.

 

 

                                                                 Švietimo ir ugdymo skyriaus informacija

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai