Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis

ĮVYKO KALVARIJOS SAVIVALDYBĖS MOKINIŲ RAŠINIŲ ATRANKA Į 48-ĄJĮ TARPTAUTINĮ JAUNIMO EPISTOLINIO RAŠINIO KONKURSĄ IR 51-ĄJĮ LIETUVOS MOKINIŲ JAUNŲJŲ FILOLOGŲ KONKURSĄ


  Š. m. sausio 16 d. Kalvarijos savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. sausio 10 d. įsakymu Nr. D-15 sudaryta Kalvarijos savivaldybės lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų komisija atrinko mokinių rašinius į 48-ąjį tarptautinį jaunimo epistolinio rašinio konkursą ir 51-ąjį Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursą.

  Tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkursas rengiams nuo 1971-ųjų. Jį rengia PPS Tarptautinis biuras kartu su Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija UNESKO. Lietuvoje šį konkursą organizuoja AB Lietuvos paštas kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru. Į 48-ojo tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso respublikinį etapą atrinktas Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazijos mokinės Medos Ivoškaitės (lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Angelė Zimnickienė) rašinys. Šių metų epistolinio rašinio konkurso tema: „Parašyk laišką apie savo didvyrį". Koonkurso rengėjai kviečia mokinius pasidalinti mintimis apie didvyrius - t. y. apie tokius žmones, kurie įkvepia, skatina būti geresnius, kuriais didžiuojamasi, žavimasi, kurių pėdomis sekama. Tai - ypatingi asmenys, formuojantys vertybes, požiūrį į pasaulį ir santykį su juo.

  Darbų į 51-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso respublikinį etapą nepateikta.

 

 

Švietimo ir ugdymo skyriaus informacija

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai