Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis

Kalvarijos gimnazijos 100-metis


Gegužės 3 d. Kalvarijos gimnazija atšventė 100 metų jubiliejų

,,Mokomės ne mokyklai, o gyvenimui. Išsilavinimas yra pats didžiausias turtas, kuris bus su mumis, kur mes beeitume", - šventinę popietę pradėjo gimnazistai.

Buvo prisiminti ir pagerbti mokytojai, iškeliavę anapilin.

Renginio metu prisiminta mokyklos istorijos kronika. Kiekvieną dešimtmetį prisiminus buvo kviečiami jo atstovai ant stilizuoto gimtadienio torto uždegti žvakutę ir pasidalinti gražiausiais prisiminimais iš mokyklos gyvenimo.

Susirinkusiems svečiams dėkojo ir geros gimtadienio nuotaikos linkėjo Kalvarijos gimnazijos direktorė Dijana Kavaliauskienė.

Su garbingu šimto metų jubiliejumi gimnazijos bendruomenę sveikino Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Vida Vasiliauskienė.  ,,Iki šiol šiltai prisimenu visus mane mokiusius mokytojus, greta buvusius draugus. Nuoširdžiai juos gerbiau ir mylėjau. Linkiu visiems Kalvarijos gimnazijos mokiniams paliekant gimnaziją, savo antruosius namus,  su savimi iš jos išsinešti tik geriausius prisiminimus apie žmones, kurie buvo greta visus dvylika metų", - kalbėjo meras.

Gimnazijos bendruomenės pasveikinti taip pat atvyko kaimyninių gimnazijų atstovai. Lietuvos Respublikos aplinkos  ministro Kęstučio Mažeikos sveikinimus perdavė atstovė Renata Venslovienė.

Pasirodymus žiūrovams dovanojo esami ir buvę gimnazijos mokiniai bei mokytojai: choras ,,Alumni", Karolina Jašinskaitė, 5-6 kl. choras, Kalvarijos TAU šokių kolektyvas „Aštuonnytis", Airida Parchomenkaitė, Kalvarijos gimnazijos merginų šokių grupė, 6-8 kl. ir 9-11 kl. chorai.

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai