Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis

pristatyta Lietuvos ir JAV bičiulystės šimtmečio puslapius atskleidžianti paroda „Per Atlantą: Lietuvos ir JAV draugystės amžius“


Lapkričio 13 d. Kalvarijos gimnazijoje pristatyta Lietuvos ir JAV bičiulystės šimtmečio puslapius atskleidžianti paroda „Per Atlantą: Lietuvos ir JAV draugystės amžius". Parodą oficialiai atidaryti buvo pakviesta JAV ambasadorė Lietuvoje Anne Hall. Ambasadorė pabrėžė ne vienerius metus trunkančios JAV ir Lietuvos draugystės ir nenutrūkstančios draugystės su Kalvarija svarbą.

Parodos atidaryme dalyvavo Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis ir jo pavaduotojas Kęstutis Bagdanavičius. Meras džiaugėsi tvirtais Lietuvos ir JAV ryšiais bei paroda, kurioje atsispindi vieni svarbiausių įvykių, kurie įrodo tvarią šalių draugystę. Meras taip pat džiaugėsi, kad praėjusiais metais užmegzta draugystė su JAV ambasadore ir toliau tęsiasi.

Parodą trumpai pristatė Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekos-muziejaus direktorius Arūnas Antanaitis.

Muzikinius kūrinius susirinkusiems žiūrovams padovanojo šiuo metu Kalvarijos gimnazijoje viešintys savanoriai  Simonas (Prancūzija) ir Dorotėja (Vokietija).

Lietuvos ir JAV istorikų kurtą, Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečiui skirtą parodą gimnazijoje bus galima pamatyti visą savaitę, vėliau ji bus perkelta į Kauną - Prezidento Valdo Adamkaus biblioteką-muziejų, kur įvyks iškilmingas šios parodos pristatymas.

Savivaldybės informacija ir nuotraukos

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai