Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis

Respublikinis muzikinis festivalis, skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti


Lapkričio 22 d. Kalvarijos savivaldybės kultūros centre vyko Kalvarijos socialinės globos namų organizuojamas respublikinis muzikinis festivalis, skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti.

Renginį atidarė Kalvarijos socialinės globos namų direktorė Nomeda Zavickaitė, kuri pasidžiaugė, kad kasmet į renginį atvyksta vis daugiau socialinės globos namų darbuotojų ir gyventojų iš įvairių regionų.

Susirinkusius svečius taip pat sveikino Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis, mero pavaduotojas Kęstutis Bagdanavičius, Socialinių reikalų skyriaus vedėja Nijolė Silickienė ir Seimo nario Kęstučio Mažeikos patarėja Renata Venslovienė.

Už nuoširdų bendradarbiavimą, ilgametį darbą, asmeninę iniciatyvą, socialinės pagalbos ir globos teikimą mero padėka įteikta Kalvarijos socialinės globos namų direktorei Nomedai Zavickaitei, už pagalbą  organizuojant respublikinį  muzikinį festivalį „Lietuvai 100" padėkos įteiktos Socialinės globos namų darbuotojams.

Renginio metu pasirodymus žiūrovams  dovanojo Jusevičių laisvalaikio salės šokių kolektyvas „Miss-A" (vad. Danutė Giedraitienė) bei Reginos Mačiulskienės ir Sigitos Maldžiūtės-Valaitienės duetas.

Į renginį sugužėjo gyventojai ir darbuotojai iš aštuonių socialinės globos namų:  Ilguvos, Didvyžių, Suvalkijos, Veisiejų, Strėvininkų, Skemų, Adakavo ir Kalvarijos. Renginio dalyviams teko įveikti muzikines užduotis bei pademonstruoti paruoštus namų darbus. Globos namų atstovai žavėjo savo kūrybingumu, meniniais, vokaliniais ir choreografiniais gebėjimais.

 

Savivaldybės informacija ir nuotraukos

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai