Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis

Savivaldybės dėmesys gabiems mokiniams


  Pasibaigus 2018-2019 mokslo metams, buvo paskatinti savivaldybės mokiniai, besimokantys aukštesniuoju mokymosi lygiu, labai gerai ir puikiai, pasiekę ypatingai aukštų rezultatų respublikinės ir tarptautinės reikšmės kultūros ir sporto srityse.

  Vadovaujantis Kalvarijos savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. kovo 9 d. įsakymu Nr. D-117 patvirtintu Kalvarijos savivaldybės gabių ir talentingų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, mokinių, besimokančių pagal pradinio ugdymo programą, kolektyvų ir komandų apdovanojimo tvarkos aprašu, už mokymąsi aukštesniuoju mokymosi lygiu buvo paskatintas visų savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 61 pradinio ugdymo programos mokinys ir 18 juos mokiusių mokytojų edukacine išvyka į Lietuvos zoologijos sodą. Apie šį apdovanojimą Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis paskelbė Tarptautinėje vaikų gynimo dienos šventėje.

  Vadovaujantis Kalvarijos savivaldybės tarybos 2018 m. vasario 27 d. sprendimu Nr. T-48 patvirtintu Kalvarijos savivaldybės gabių mokinių skatinimo tvarkos aprašu, vienkartinis finansinis skatinimas buvo skirtas 48 savivaldybės mokyklų mokiniams už labai gerą ir puikų mokymąsi bei ypatingai aukštus pasiekimus respublikinės ir tarptautinės reikšmės kultūros ir sporto srityse. Skatinimai mokiniams įteikti mokyklose mokslo metų užbaigimo šventėse, Kalvarijos sporto centro mokiniams - Kalvarijos savivaldybės administracijoje.

  Kalvarijos savivaldybės taryba 2019 m. savivaldybės biudžete Gabių mokinių skatinimo programai buvo patvirtinusi 4 tūkst. Eur.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

                                           Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai