Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis

Kalvarijoje sužibo Kalėdų eglė


  Gruodžio 13 d. Kalvarijos miesto centriniame parke suspindo Kalėdų eglė. Šventėje surengtas spektaklis vaikams, šoko Jusevičių laisvalaikio salės šokių kolektyvas ,,Miss-A"  (vadovė Danutė Giedraitienė), Liaudiškų šokių kolektyvas ,,Jurginėlis" (vadovė Loreta Vasikonytė), dainavo  solistė Karolina Masionytė.

  Šiais metais sužibo ne tik Kalėdų eglutė, bet ir visas parkas. Už puošimo idėjas padėkota Kalvarijos meno mokyklos dailės mokytojai  Ilonai Šidlauskienei, o už jų įgyvendinimą ir nuoširdų rūpestį Kalvarijos seniūnei Irenai Abraitienei ir  seniūnijos darbuotojams bei visiems, kurie nors šiek tiek prisidėjo prie šventinės nuotaikos kūrimo Kalvarijos mieste.

  Žaliaskarę miestui padovanojo Ravaičių šeima, kuriai nuoširdžiai dėkojo ir Kalvarijos seniūnė, ir visi susirinkę ja pasigrožėti.

  Artėjančių švenčių proga susirinkusiuosius sveikino Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis: ,,Nuoširdžiai sveikinu su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis ir linkiu kiekvienam bent šiek tiek geresnių ateinančių metų. Būkite sveiki ir laimingi, šiek tiek geresni ir supratingesni vienas kitam, o svarbiausia daugiau laiko skirkite sau ir artimiesiems. Jaukių Jums šv. Kalėdų ir laimingų artėjančių Naujųjų metų".

 Kalvarijos savivaldybės administracijos informacijair nuotraukos

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai