Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis

Įgyvendintas projektas „Kultūrinio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas Kalvarijoje ir Suchovolėje“

 

 

Kalvarijos savivaldybės administracija, bendradarbiaudama su Suchovolės valsčiumi (Lenkija), įgyvendino projektą „Kultūrinio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas Kalvarijoje ir Suchovolėje" (Nr. LT-PL-1R-076).

Projekto tikslas - skatinti kultūros paveldo išsaugojimą ir puoselėjimą Kalvarijoje ir Suchovolėje. Įgyvendinus šį projektą, buvo rekonstruotas Arklių pašto komplekso buvusios smuklės pastatas, kuriame įrengtas Kalvarijos krašto muziejus. Skatinant bendradarbiavimą abipus sienų, buvo organizuojami daugiakultūriai festivaliai, seminarai jaunimui, surengta paroda, išleista knyga „Kalvarijos ir Suchovolės kultūros paveldas", turistinė brošiūra „Kalvarijos ir Suchovolės kultūrinis paveldas".

Projekto trukmė - 26 mėn. Bendras projekto biudžetas - 963,3 tūkst. Eur, iš kurių 85 proc. -  Europos regioninės plėtros fondo (Interreg V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos) lėšos, projekto partnerių dalis - 15 proc.

Kalvarijos savivaldybės administracijai tenkanti projekto lėšų dalis - 515,0 tūkst. Eur, iš jų ERPF parama - 437,8 tūkst. Eur.

Projekto pabaiga - 2019-02-28.

 

 
 
 
 


 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai