Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis

Europos judumo savaitė 2019


 

     Europos judumo savaitė - didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16-22 dienomis. Šia kampanija Europos šalių vietos valdžios institucijos raginamos inicijuoti ir skatinti darnų transporto priemonių naudojimą.

2019 metų Europos judumo savaitės tema - Žingsniuokime kartu!.

Kviečiame aktyviai organizuoti renginius apie aplinkai nekenksmingų transporto priemonių naudojimą mieste, jų naudą sveikatai ir ekonomikai, supažindinti gyventojus su esama situacija, skatinti visuomenę išbandyti ir įsitikinti keliavimo viešuoju transportu ar dviračiais privalumais, informuoti apie automobilio alternatyvas, pristatyti gyventojams pėsčiųjų maršrutus ir organizuoti kitą veiklą.

Informuojame, kad šiais metais Aplinkos ministerija ketina apdovanoti Judriausią savivaldybę, Judriausią mokymo įstaigą, Judriausią ikimokyklinio ugdymo įstaigą, Judriausią darbdavį, Judriausią valstybės instituciją ir Judriausią pilietį. Prašome iki rugsėjo 9 dienos pateikti informaciją apie šiemet planuojamą Europos judumo savaitės veiklą el. paštu regina.kalisaityte@am.lt ir iki rugsėjo 16 dienos užregistruoti savo miestą Europos judumo savaitės interneto svetainėje http://registration.mobilityweek.eu/login.php?lang=lt. Tokiu būdu apie Jūsų organizuojamą veiklą sužinos kitų šalių atstovai, ES institucijos.

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai