Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Nuotraukos autorius Haroldas Arelis

PAMINĖKITE EUROPOS BENDRADARBIAVIMO DIENĄ IR INTERREG 30-METĮ DALYVAUDAMI ŽYGYJE LIETUVOS IR LENKIJOS PASIENYJE!

Šiais ypatingais metais Europos bendradarbiavimo dienos ir „Interreg" 30 metų sukakties proga kviečiame Jus į ypatingą renginį!

Dalyvaukite pėsčiųjų žygyje ir tyrinėkite aplinką, besimėgaudami pirmaisiais rudens ženklais nuostabioje Lietuvos ir Lenkijos pasienio vietovėje. Ten, kur mums arti, tačiau pilna neatrastų, smalsumą keliančių vietų. Kelionę pradedame dviejuose skirtinguose starto taškuose: Ivoškuose, Lietuvoje, ir Zelvoje, Lenkijoje.

Eisime pėsčiųjų takais miške ir laukuose, taip pat asfaltuotais takais. Planuojama žygio maršruto trukmė - 3-5 valandos (trasa apie 20 km). Jokio specialaus pasiruošimo nereikia. Maršrute Jūsų lauks patogios stotelės, kur gausite užkandžių, arbatos, vandens ir turistų košės. Jus sužavės gamtos grožis, ramybė, draugiški bendrakeleiviai. Kelionės pabaigoje Jūsų pastangos bus įvertintos diplomais ir ekologiškomis dovanomis žygiui atminti.

Startuojame rugsėjo 20 d. nuo 9:00 iki 11:00. Pasiimkite kartu savo šeimą, draugus, kolegas, kaimynus, augintinius ir atvykite į starto vietas Ivoškuose ar Zelvoje mėgautis, vaikščioti ir švęsti Europos bendradarbiavimo dieną.

Registracija yra privaloma. Tikslesnė informacija bus siunčiama tik užsiregistravusiems dalyviams, todėl maloniai prašome registruotis čia.

Po sunkaus darbo - laikas šventei! Šį kartą švęsime, laikydamiesi fizinio atstumo su savo pasienio bičiuliais, tačiau vis tiek labai arti - reiškia kartu. Kartu jau 30 metų!

 

Jungtinio Techninio Sekretoriato informacija

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai