Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Nuotraukos autorius Haroldas Arelis

Kalvarijos savivaldybėje patvirtinta Šeimos stiprinimo programa

Kalvarijos savivaldybės tarybos posėdyje, vykusiame 2021 m. vasario 25 d., patvirtinta Kalvarijos savivaldybės 2021 metų šeimos stiprinimo programa (toliau - Programa).

Programos tikslas - remti ir įgyvendinti šeimos stiprinimo priemones Kalvarijos savivaldybėje, stiprinančias savivaldybės šeimas, kurių pagalba būtų užtikrinama šeimų gerovė, sukurta patraukli ir saugi aplinka, kokybiškos sąlygos gyventi ir auginti vaikus. Programai įgyvendinti 2021 m. skirta 24 000 Eur.

Kalvarijos savivaldybės administracijos tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Rūta Kučinskienė: „Džiaugiamės, kad bus tęsiama pernai metais pradėta graži socialinė iniciatyva - kūdikio kraitelio dovanojimas šeimoms, auginančioms vaikus. Primename, kad kūdikio kraitelis skiriamas ir įteikiamas, jeigu ne trumpiau kaip tris mėnesius iki kūdikio gimimo kūdikio įstatyminiai atstovai arba vienas iš jų yra deklaravę gyvenamąją vietą Kalvarijos savivaldybėje arba yra įtraukti į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą Kalvarijos savivaldybėje. Svarbi sąlyga skiriant kūdikio kraitelį - kūdikio gimimas turi būti įregistruotas Kalvarijos savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriuje.

Pirmoko krepšelis - nauja Programos priemonė. Tai socialinė iniciatyva kiekvienam pirmokui dovanoti krepšelį, todėl jau šiemet visi Kalvarijos savivaldybės pirmokėliai rugsėjo 1-osios proga gaus dovanėles.

Dar viena Programos priemonė - šeimų laisvalaikio erdvės kūrimas. Kalvarijos mieste, viešoje erdvėje, bus įrengta žaidimų aikštelė. Atsižvelgiant į tai, kad tai nauja Programa, todėl pirmais metais pradedama nuo žaidimų aikštelių mieste įrengimo, tačiau matomas poreikis ir kaimiškosiose vietovėse. Todėl jau sekančiais metais tikimės panašias aikšteles įrengti ir kaimuose.

 

Kalvarijos savivaldybės administracijos informacija

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai