Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Nuotraukos autorius Haroldas Arelis

„Erazmus+“ strateginių partnerysčių projektas „Savivaldos parama suaugusiųjų švietimui“


Š. m. birželio 16 d. Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija (LSŠA) sukvietė savivaldybių atstovus į projekto „Savivaldos parama suaugusiųjų švietimui" sklaidos renginį Šakiuose. Renginyje pristatyta projekto rezultatai: keturių partnerių (Latvijos, Estijos, Italijos ir Lietuvos) šalių patirtys, kaip savivalda padeda suaugusiųjų švietimo teikėjams, kaip didinamos suaugusiųjų skaitmeninio raštingumo kompetencijos; supažindinta su leidiniu „Skaitmeninio mokymosi vadovas suaugusiems", sukurtu skaitmeninio raštingumo gebėjimų įsivertinimo klausimynu.

Renginyje dalyvavo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Erika Stankevičienė, vyriausioji specialistė Marija Kabelkienė. Savivaldybių atstovai dalyvavo trumpuose mokymosi užsiėmimuose, taip pat dalinosi suaugusiųjų švietimo gerąja patirtimi, aptarė suaugusiųjų mokymosi galimybes savivaldybėse.

Žinių, įgūdžių ir sąvokų, kurios įgyjamos mokykloje ar universitete, neužtenka visam gyvenimui. Tik nuolatinis mokymasis ir švietimas suteikia žmogui galimybių prisitaikyti prie besikeičiančios aplinkos ir naujų technologijų.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai