Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Nuotraukos autorius Haroldas Arelis

Kalvarijos savivaldybė ir toliau teiks kūdikių kraitelius


2020 m. Kalvarijos savivaldybės administracijoje buvo įgyvendinta socialinė iniciatyva - kiekvienam gimusiam kūdikiui savivaldybėje buvo dovanojamas kūdikio kraitelis. 2020 m. Kalvarijos savivaldybės administracijoje išdalinti 53 kūdikių kraiteliai. Tėvai, atsiimdami kraitelius, neslėpė džiaugsmo, kad gauna tikrai vertingus daiktus, reikalingus auginant naujagimį.

Kalvarijos savivaldybės administracijos tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė, Kalvarijos savivaldybės šeimos politikos stiprinimo komisijos narė Rūta Kučinskienė džiaugiasi, kad Kalvarijos savivaldybės šeimų stiprinimas per pagalbą asmenims, auginantiems vaikus, joms dovanojant kūdikio kraitelius, yra įgyvendintas. Jos teigimu, 2021 m. bus tęsiama minėta graži socialinė iniciatyva.

Kūdikio kraitelis skiriamas ir įteikiamas, jeigu ne trumpiau kaip tris mėnesius iki kūdikio gimimo kūdikio įstatyminiai atstovai arba vienas iš jų yra deklaravę gyvenamąją vietą Kalvarijos savivaldybėje arba yra įtraukti į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą Kalvarijos savivaldybėje. Svarbi sąlyga skiriant kūdikio kraitelį - kūdikio gimimas turi būti įregistruotas Kalvarijos savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriuje.

Kviečiame naujagimių tėvelius savo vaikučių gimimus registruoti Kalvarijos savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriuje.

 

 

Kalvarijos savivaldybės administracijos

Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus informacija

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai