Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Nuotraukos autorius Haroldas Arelis

Vasaros stovykla jauniesiems šauliams ir moksleiviams


Lietuvos šaulių sąjunga kiekvienais metais organizuoja vasaros stovyklas jauniesiems šauliams ir moksleiviams. Šiuo metu vasaros stovykla vyksta „Gintaro" poilsiavietėje. Čia dalyvauja jaunieji šauliai ir moksleiviai nuo 11 iki 18 metų, taip pat joje dalyvauja ir vaikai iš Kalvarijos savivaldybės.

Lietuvos šaulių sąjungos Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės vadas Egidijus Papečkys š. m. birželio 30 d. pakvietė Marijampolės apskrities švietimo skyrių atstovus apsilankyti veikiančioje stovykloje. Iš Kalvarijos savivaldybės dalyvavo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Erika Stankevičienė ir vyriausioji specialistė Marija Kabelkienė. Pakviestieji savivaldybių atstovai buvo supažindinti su stovykla, jos struktūra, organizavimo tikslais, numatytomis tą dieną veiklomis: virvės traukimu vandenyje, šaudymu, orientacinėmis varžybomis, teko ir patiems išbandyti kai kurias veiklas: šaudyti, mėtyti granatas, taip pat buvo pavaišinti tą dieną pagamintais pietumis.

Apsilankymas stovykloje paliko didelį įspūdį - čia ne tik vaikai leidžia laisvalaikį nuostabioje gamtoje, bet turi galimybę išreikšti save, susirasti naujų draugų ir patirti neišdildomų įspūdžių, įgyti savarankiškumo, taip pat ugdoma drausmė, bendrystė, veikla komandoje, pilietiškumas, Tėvynės meilė ir jos gynyba.

 

 
 
 
 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai