Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Nuotraukos autorius Haroldas Arelis

VERSLUMO MOKYMAI KALVARIJOS SAVIVALDYBĖS GYVENTOJAMS

Kauno technologijos universitetas su partneriais Lietuvoje ir Lenkijoje įgyvendina projektą ACCESS, skirtą skatinti verslo bei inovacijų kūrimą ir vystymą regionuose bei kurti ryšius ir gerinti bendradarbiavimą tarp verslo ir inovacijų skatinimu besirūpinančių institucijų.

Gruodžio mėnesį planuojamas verslo idėjos vystymo renginys, skirtas Kalvarijos bendruomenei, norinčiai kurti ar kuriančiai  verslą, virtualios praktinės kūrybinės dirbtuvės „Kaip identifikuoti ir išvystyti pelningą verslo idėją?" Marijampolės, Kazlų Rūdos, Kalvarijos savivaldybių gyventojams. Kitais metais tęs mokymų ciklą, skirtą suteikti žinių bei praktinių įgūdžių, kaip toliau vystyti verslo idėją,  pvz., kaip susikurti interneto svetainę.

Taip pat KTU Startup Space - Kauno startuolių bendruomenės, veikiančios Kauno technologijos universitete - verslo vystymo ir inovacijų ekspertai yra pasiruošę nuotoliniu būdu dalintis savo žiniomis ir patarimais su norinčiais kurti ar vystyti verslą. Registracija konsultacijoms - nuorodos puslapio apačioje https://startupspace.ktu.edu/veiklos/access/.

Daugiau informacijos suteiks Tomas Proscevičius, verslo vystymo specialistas, tel. +370 612 47 594, el. paštu tomas.proscevicius@ktu.lt, https://www.linkedin.com/in/proscevicius.

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai