Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Nuotraukos autorius Haroldas Arelis

Kalvarijos savivaldybės administracijos Socialinių reikalų skyrius Kalvarijos savivaldybės gyventojus kvietė į darbo mugę

Šių metų rugsėjo 7 d. Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje Kalvarijos savivaldybės administracijos Socialinių reikalų skyrius, bendradarbiaudamas su Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, suorganizavo darbo mugę, kurios metu buvo atvykę UAB „Mantinga" atstovai ir kvietė Kalvarijos savivaldybės gyventojus, ilgalaikius bedarbius ir visus, norinčius integruotis į darbo rinką, susitikti ir aptarti įsidarbinimo galimybes. Darbo mugės metu įmonės atstovai informavo apie laisvas darbo vietas, darbo specifiką bei karjeros galimybes.
Primename, kad darbo mugėse kviečiami dalyvauti Kalvarijos savivaldybės gyventojai, kurių pagrindinis tikslas yra įsidarbinti ir taip mažinti nedarbo lygį Kalvarijos savivaldybėje. Renginio metu vyksta pirminės atrankos į laisvas darbo vietas, yra išklausomi dalyvių lūkesčiai ir pageidavimai. Džiugu pastebėti, kad darbdaviai vis aktyviau naudojasi nemokama darbuotojų paieškos platforma, kuri suteikia galimybes skleisti žinią apie įmones, įstaigas ir jose esamas laisvas darbo vietas bei taip mažinti nedarbo lygį.
Primename, kad Kalvarijos savivaldybės administracijos Socialinių reikalų skyrius įgyvendina Užimtumo skatinimo ir motyvavimo paslaugų nedirbantiems ir socialinę paramą gaunantiems asmenims modelį. Pagrindinis šio modelio tikslas - bendradarbiaujant savivaldybei, seniūnams, socialiniams darbuotojams, Užimtumo tarnybai, darbdaviams ir ilgalaikiams bedarbiams sukurti modelį, teikiant reikalingas paslaugas, ir taip mažinti nedarbo lygį Kalvarijos savivaldybėje.

 
 
                        Kalvarijos savivaldybės administracijos Socialinių reikalų skyriaus informacija.
 
 
 
 
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai