Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Nuotraukos autorius Haroldas Arelis

Naujagimiai Kalvarijos savivaldybėje 2020 metais

 

 

2020 metais Kalvarijos savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriuje įregistruoti 62 gimimai, t. y. Kalvarijos savivaldybės gyventojoms gimė 29 mergaitės ir 33 berniukai (2019 m. sudaryti 93 gimimo įrašai, t. y. gimė 43 mergaitės ir 50 berniukų). 56 gimimo įrašai sudarytai naujagimiams, kurių tėvai gyvena Kalvarijos savivaldybėje, 6 gimimo įrašai sudaryti apskaitant gimimus užsienio valstybėse (Jungtinėje Karalystėje - 3, Norvegijoje - 1, Vokietijoje - 1, Švedijoje - 1).

Pats populiariausias vardas - Kajus. Šiuo vardu buvo įregistruoti keturi kūdikiai. Adrijus, Domas, Gustas ir Lukas - dažniausiai naujagimiams suteikti vardai Kalvarijos savivaldybėje 2020 metais. Šiais vardais buvo įregistruota po du naujagimius. Tėveliai vaikams rinko ir senoviškus vardus - Adelė, Barbora, Jokūbas, Vytautas, bei retus ir išskirtinius vardus - Ainoras, Aiva, Darija, Eiva, Lorentas, Majus, Meida, Vytis. Naujagimiams, pasaulį išvydusiems užsienyje, buvo suteikiami šiuolaikiški vardai - Fausta, Kajus, Markas, Oskaras ir pan.

Iš 62 įregistruotų naujagimių 39 gimė santuokoje, 22 su pripažinta tėvyste ir 1 vienišai mamai. 2020-aisiais viena šeima susilaukė dvynukų. Jauniausia mamytė - 16-metė, jauniausiam tėveliui - taip pat 16 metų. Vyriausi tėvai - 43 metų moteris ir 54 metų vyras.

 

Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus informacija

 

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai