Puslapis yra atnaujinamas, atsiprašome už nepatogumus.

Diaspora / grįžtantiems į Lietuvą

Diaspora (iš gr. διασπορά 'išsisėjimas') – tautos dalis, gyvenanti ne savo istorinėje tėvynėjeNuo XX a. terminas „diaspora“ naudojamas bet kuriai tautinei bendruomenei, gyvenančiai ne savo istorinėje tėvynėje apibūdinti. Diasporoje gyvenantys žmonės nesiasimiliuoja su aplinkinėmis tautomis, o išlaiko savo kalbą, kultūrą, dažnai konfrontuoja su aplinkine kultūra. (Šaltinis: Vikipedija)

Kalvarijos savivaldybė jungiasi prie Lietuvos savivaldybių asociacijos iniciatyvos „Globalūs regionai“. Projektu siekiama integruoti išvykusius kraštiečius į gimtojo miesto/ krašto gyvenimą ir suteikti galimybę kiekvienam išvykusiam ne tik sekti savo krašto naujienas, bet taip pat ir pačiam aktyviai prisidėti kuriant gimtinės gerovę.
Šioje svetainės skiltyje pateikiame naudingą informaciją svarstantiems ar jau planuojantiems grįžti tautiečiams.
Gal turi savo viziją ir idėją Kalvarijai? O gal galvoji grįžti ir kurti savo verslą? Junkis prie grupės  „Pasaulio kalvarijiečiai“ , nes mes norime su Tavimi bendradarbiauti kuriant Kalvarijos ateitį.

Kilus klausimų bendraukime žemiau pateikiamais kontaktais:
                 Vaida Skuolienė (vicemerė, diasporos politikos / ryšių su kraštiečiais užsienyje koordinatorė): el. p. [email protected], tel. nr. +370 650 61 364;
                 Sadutė Arcišauskė (vyriausioji specialistė ryšiams su visuomene ir žiniasklaida): el. p. [email protected], tel. nr. +370 650 61 266.

Užsienio reikalų ministerija teikia konsultacijas svarstantiems apie grįžimą, planuojantiems ar jau grįžusiems iš užsienio Lietuvos piliečiams.

 Visą aktualią su grįžimu susijusią informaciją galite rasti internetinėje svetainėje www.griztu.lt ar kreipdamiesi telefonu +370 5 2525 001 ar el. paštu [email protected].

Atmintinės grįžtantiems

Atnaujinta: 2024-04-10, 12:49:43