Puslapis yra atnaujinamas, atsiprašome už nepatogumus.

Parama verslui

Informacija apie investicijas verslui

Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija (toliau – Ministerija) kartu su UAB ,,Investicijų ir verslo garantijos“ (toliau – Invega) ir viešąja įstaiga ,,Inovacijų agentūra“ (toliau – IA) įgyvendina platų priemonių paketą verslui, kurio apimtis siekia daugiau kaip 900 mln. eurų. Finansavimas verslo subjektams, atitinkantiems priemonių/veiklų/poveiklių finansavimo sąlygų aprašuose keliamus reikalavimus, gali būti skiriamas finansinių priemonių ir (arba) subsidijų forma.
Invega atsakinga už finansinių priemonių administravimą, o IA – už subsidijų įgyvendinimą. Šiuo metu jau paskelbti kvietimai už 49,3 mln. eurų 2021–2027 m. programavimo laikotarpio Europos Sąjungos (toliau – ES) fondų investicijoms gauti. Minėtomis ES fondų investicijomis siekiama energijos vartojimo efektyvumo didinimo ir atsinaujinančių išteklių energijos diegimo pramonės įmonėse, nuoseklios inovacinės veiklos sistemos sukūrimo skatinimo (pradedantiems inovatoriams), labai mažų,mažų ir vidutinių įmonių atsigavimo po ekonominio nuosmukio skatinimo ir pan. 2023 m. I pusmetį pagal Ministerijos priemones, finansuojamas 2021–2027 m. programavimo laikotarpio ES fondų investicijomis, planuojama papildomai paskelbti dar kvietimų už daugiau kaip 80 mln. eurų.

Detalia informacija apie aktualias finansines galimybes kurti, plėsti ar vystyti verslą mielai sutiktumėme pasidalinti su verslo subjektais Lietuvos savivaldybėse. Maloniai prašome Lietuvos savivaldybių administracijas su atitinkamojoje savivaldybėje veikiančiais verslo subjektais įvertinti renginio apie finansavimo galimybes verslui poreikį ir apie tai informuoti Ministeriją.

Atsižvelgdami į suinteresuotumą informuosime apie tokio renginio pobūdį: organizuojant jį nuotoliniu būdu ar ,,gyvai“ atitinkamoje Lietuvos savivaldybėje.

Susidomėjusius kreiptis į Kalvarijos savivaldybės administracijos Ekonominės plėtros ir investicijų skyriaus vyriausiąją specialistę Editą Snapkauskienę tel. (8 343) 60 626 arba el. p. [email protected]

KALVARIJOS SAVIVALDYBĖS SMULKIAM IR VIDUTINIAM VERSLUI REMTI RENKAMOS PARAIŠKOS

Kalvarijos savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo rėmimui iki spalio 31 d. 17.00 val. renkamos paraiškos.

Paraiškų teikimo aprašymas: ČIA

Priedai pildymui: ČIA

Kaip gauti paramą?

  1. Užpildyk pareiškėjo anketą, prašymą (priedai).
  2. Surink išlaidų bei apmokėjimo įrodymus.
  3. Padaryk įmonės įregistravimo pažymėjimo kopiją.
  4. Pridėk paso kopiją.
  5. Pristatyk VMI ir SODROS pažymas.
  6. Pasirašyk ir su lydraščiu atnešk į Kalvarijos savivaldybės administraciją arba atsiųsk [email protected] arba [email protected].

Daugiau informacijos tel. (8 343) 60 626,  el. p. [email protected]tel. (8 343) 21 272, el. p. [email protected] arba adresu: Ekonominės plėtros ir investicijų skyrius, Laisvės g. 2, Kalvarija.

Kaip pradėti statybų verslą Lietuvoje užsienio piliečiams steigiant naują įmonę, įkuriant filialą ar teikiant laikinas paslaugas? VšĮ "Versli Lietuva" parengė specialų leidinį, kuriame patogiai ir vienoje vietoje galite rasti svarbiausią informaciją - nuo verslo plano rengimo, įmonės užregistravimo ar įdarbinimo iki visų reikiamų dokumentų ir paslaugų įkainių. Sužinokite daugiau: http://bit.do/statybuverslas
How to start a construction business in Lithuania by establishing a new company, a branch or providing temporary services? Enterprise Lithuania has prepared a special document where you can find the most important information in one place - from a business plan preparation, company registration or employment to all necessary documents and service fees. Find out more: http://bit.do/statybuverslas
Kviečiame smulkųjį ir vidutinį verslą prisijungti prie PLANAS A

Smulkiojo ir vidutinio verslo įmones skatiname prisijungti prie Šiaulių banko ir kitų partnerių bei ambasadoriaus A. Tapino iniciatyvos palaikyti smulkiojo ir vidutinio verslo sektorių.

Kviečiame iki š. m. rugsėjo 15 d. prisiregistruoti prie iniciatyvos PLANAS A  https://planas-a.lt/#zemelapis
Atnaujinta: 2023-10-02, 11:00:19