

Gyventojams
Dėl 2025–2026 m. šildymo sezono pabaigos
2026 - 04 - 27
Informuojame, kad nuo 2026 m. balandžio 30 dienos mero potvarkiu Nr. M-188 (2.4E) skelbiama 2025–2026 metų šildymo sezono pabaiga Kalvarijos savivaldybės teritorijoje.
Šilumos vartotojai, vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos šilumos ūkio įstatymo ir Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos energetikos ministro nuostatomis, nepažeisdami teisės aktais nustatytų higienos normų, turi teisę patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pabaigos.
Atnaujinta: 2026-04-27 18:56:32
