

Gyventojams
Kalvarijos savivaldybės ir AB „Via Lietuva“ vadovų susitikimas
Kalvarijos savivaldybėje lankėsi AB „Via Lietuva“ generalinis direktorius Martynas Gedaminskas, Infrastruktūros palaikymo ir vystymo grupės vadovas Justas Norbutas bei Ryšių su suinteresuotomis šalimis vystymo skyriaus vadovas Gintaras Liubinas. Vizito metu svečiai susitiko su Kalvarijos savivaldybės meru Nerijumi Šidlausku, Administracijos direktoriumi Gintaru Zavistausku ir Ūkio skyriaus vedėju Almantu Giraičiu.
Susitikimo metu aptarti svarbiausi AB „Via Lietuva“ įgyvendinami ir planuojami projektai Kalvarijos savivaldybės teritorijoje. Daug dėmesio skirta dviračių tako Kalvarija–Jungėnai projektui, kuriam šiuo metu vykdomi projektavimo darbai, taip pat Radiškės–Punsko kelio asfaltavimo darbams bei kitiems susisiekimo infrastruktūros gerinimo projektams.
Diskusijų metu nagrinėtos ir kelių priežiūros aktualijos. Savivaldybės atstovai iškėlė gyventojams svarbius klausimus, susijusius su kelių būkle, jų priežiūra bei sauga tiek žiemos, tiek vasaros sezonu. Taip pat buvo aptarti lūkesčiai dėl operatyvesnio problemų sprendimo ir glaudesnio bendradarbiavimo tarp savivaldybės bei valstybinę kelių infrastruktūrą administruojančios bendrovės.
Susitikimo metu AB „Via Lietuva“ atstovai pabrėžė tiesioginio dialogo su savivaldybėmis svarbą ir patvirtino siekį užtikrinti nuolatinę komunikaciją bei operatyvų reagavimą į vietos bendruomenėms aktualius klausimus.
AB „Via Lietuva“ generalinis direktorius Martynas Gedaminskas pažymėjo, kad bendrovės komanda nuosekliai lankosi šalies savivaldybėse siekdama iš pirmų lūpų išgirsti aktualiausias problemas, geriau suprasti vietos poreikius ir kartu ieškoti efektyviausių sprendimų.
Susitikimas vyko konstruktyvioje ir dalykiškoje atmosferoje, aptariant tiek šiuo metu vykdomus projektus, tiek ateities bendradarbiavimo galimybes, kurios prisidėtų prie saugesnės ir patogesnės susisiekimo infrastruktūros Kalvarijos savivaldybėje.