Puslapis yra atnaujinamas, atsiprašome už nepatogumus.

TARPTAUTINĖS NEĮGALIŲJŲ DIENOS MINĖJIMAS

2023 - 12 - 01

Kasmet gruodžio 3-iąją minima Tarptautinė neįgaliųjų diena – proga atidžiau pažvelgti į negalią turinčių žmonių situaciją ir vaidmenį visuomenėje. Tai – ir priminimas, kad negalia yra gyvenimo dalis, ji visada yra šalia mūsų, dažnai iki jos – vos vienas žingsnis, nors gyvendami savo įprastą gyvenimą apie tai net nesusimąstome.

Kalvarijos savivaldybėje ši diena paminėta 2023 m. gruodžio 1 d., beprasidedant gražiausių metų švenčių laukimui. Greičiau tai GALIA – sielos tvirtybė, gebėjimas judėti į priekį, kurti ir veržlumu dalintis su kitais. Pokyčiai, vykstantys neįgaliųjų socialinėje integracijoje, mums visiems suteikia galimybę keistis ir labiau pastebėti šalia esančius, įvertinti, ką galime, kad visiems būtų gera.

Susirinkusius džiugino malonūs muzikos garsai, jaukus buvimas kartu. Supratimo vieni kitiems, būti atviriems, stiprios sveikatos susirinkusiems linkėjo Kalvarijos savivaldybės meras Nerijus Šidlauskas, vicemerė Vaida Skuolienė, Socialinių reikalų skyriaus vedėja Nijolė Silickienė, Kalvarijos savivaldybės neįgaliųjų draugijos pirmininkė Daiva Rentelytė.

 

Kalvarijos savivaldybės informacija

Atnaujinta: 2023-12-01 15:09:08