Puslapis yra atnaujinamas, atsiprašome už nepatogumus.

Socialinis būstas

PRAŠYMAI:

Dėl prievolės deklaruoti turtą (įskaitant gautas pajamas) už 2020 metus

Kalvarijos savivaldybės administracija informuoja, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymu (toliau - Įstatymas) paramą būstui išsinuomoti gaunantys asmenys ir šeimos, įrašyti į Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į socialinio būsto nuomą, sąrašą (toliau - Sąrašas), socialinio būsto nuomininkai bei gaunantys būsto nuomos mokesčio dalies kompensaciją, pasibaigus kalendoriniams metams, iki 2021 m. gegužės 3 dienos Lietuvos Respublikos gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka turi deklaruoti turtą (įskaitant gautas pajamas) už 2020 m. Turtas deklaruojamas Metinėje gyventojo (šeimos) turto deklaracijoje (FR0001 forma).

Gyventojai, pageidaujantys gauti paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti, ir jų šeimų nariai turto deklaracijoje privalo nurodyti ne tik turėtą turtą, bet ir visas 2020 m. gautas pajamas, užpildydami deklaracijos priedą FR0001P „Gautos pajamos".

Atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu Lietuvoje įvesti karantino ribojimai, paslaugos teikiamos nuotoliniu būdu. Deklaraciją galite užpildyti elektroniniu būdu, prisijungę prie VMI interneto svetainės naudodamiesi banko prisijungimais, elektroniniu parašu arba paskambinę telefono numeriais: 1882, (8 5) 260 5060, (8 343) 97 762. Skambindami į VMI turite žinoti informaciją apie savo gautas pajamas už 2020 metus.

Informuojame, kad Kalvarijos savivaldybės administracijai tiesiogiai pateikti deklaracijų nereikia. Nepateikus iki nurodytos datos Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka deklaracijos, vadovaujantis Įstatymu, socialinio būsto nuomos sutartis, mokama būsto nuomos mokesčio dalies kompensacija bus nutraukiama, o laukiantieji socialinio būsto bus išbraukti iš Sąrašo.

Atnaujinta: 2024-05-02, 13:22:00